Spełnij swoje marzenie!

U zbiegu dolin Sowiej i Łomniczki, nieopodal centrum Karpacza, u stóp Śnieżki mieści się wspaniałe urokliwa dzielnica Karpacza-Wilcza Poręba. W jej sercu, na skraju lasu, na skrzyżowaniu głównych szlaków turystycznych – pieszych i rowerowych powstają Apartamenty Sarnia 7. To niecodzienne miejsce, w którym natura łączy się z miastem tworząc idealną lokalizację. Cisza, spokój, malownicze widoki na góry, a w szczególności na Śnieżkę i panoramę miasta to tylko niektóre zalety tej części Karpacza. W tych warunkach naprawdę wypoczniesz i zaprzyjaźnisz się z naturą. Góry, las, cisza i spokój… czy jest coś co brzmi bardziej zachęcająco? Pamiętaj jednak  jesteś
w Karpaczu… a tu wszystkie atrakcje masz w zasięgu Twojej ręki o każdej porze roku!

Rekreacja

Las

Parking podziemny

Widok na Śnieżkę

Narty

Trekking

Wellness

Pewna inwestycja

Zdjęcia

Celem naszego projektu było stworzenie architektury idealnie wpisującej się górski klimat, nie rezygnując przy tym
z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Apartamenty Sarnia 7 to 46 komfortowych apartamentów o wysokim standardzie wykończenia, jedno lub dwupoziomowych, położonych na 4 kondygnacjach. Zróżnicowana wielkość lokali od 23 m2  do 80 m2 pozwala dokonać optymalnego wyboru według indywidualnych potrzeb. Przestronne tarasy z widokiem na Śnieżkę lub panoramę miasta, podziemny parking liczący 27 miejsc postojowych, nowoczesna winda, strefa wellness  pomieszczenia na sprzęt sportowy (rowery, narty itp.) oraz wspaniały ogród z wieloma możliwościami.

Wybierz piętro

Untitled Document

Pamiętaj, że nasze apartamenty to coś więcej niż cztery ściany!

Oferta obejmuje wykonanie :

WYKOŃCZENIE ŚCIAN

  • sufity i ściany malowane farbą akrylową białą
  • płytki w łazienkach
*oferta nie obejmuje pasa płytek między szafkami kuchennymi

STOLARKA DRZWIOWA

  • drzwi przylgowe z ościeżnicą regulowaną
  • drzwi łazienkowe z wentylacją, klamka z blokadą łazienkową

WYKOŃCZENIE POSADZEK

  • panele podłogowe z dedykowanymi listwami:
    korytarz, pokój z aneksem, sypialnia, antresola
  • płytki podłogowe: łazienka*
*w wybranych apartamentach płytki podłogowe w aneksach kuchennych

WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI

  • armatura sanitarna oraz umywalka nablatowa z szafką, miska ustępowa wisząca
  • kabina prysznicowa z brodzikiem z panelem/obudową zintegrowaną lub brodzik w płytkach z odpływem liniowym zabudową ze szkła*
*wybór urządzenia uzależniony od istniejących instalacji i aranżacji wnętrza

Przykładowe wykończenia apartamentów

Przykładowe wykończenie łazienki

Karpacz

Niegdyś znana i ceniona przez poszukiwaczy złota i srebra osada, dziś uznany kurort górski leżący w najwyższym górskim paśmie Sudetów – Karkonoszy, u stóp Śnieżki. Karpacz wciąż  zachwyca koneserów pięknych krajobrazów, pieszych wędrówek oraz amatorów białego szaleństwa. Karkonoski Park Narodowy w ciągu roku odwiedza aż 2 mln turystów, a ogromna ich część nie przypadkiem wybiera Karpacz jako bazę noclegową.

Miasteczko rozciąg się na długości 10 km i wysokości 480-885 m n.p.m. Zwykło się je dzielić na dwie części Karpacz Górny i Dolny.
W każdej z nich znajdziemy  niezliczoną liczbę atrakcji oraz skosztujemy specjałów kuchni zarówno lokalnej jak i interkontynentalnej. Karpacz to miast różnorodności, każdy znajdzie tu coś dla siebie! Pasjonatów Historii zachwycą niezwykłe dzieje miasta- pierwsze wzmianki pojawiły się prawie 1000 lat temu, osławiona Świątynia Wang, czy tajemnicze Sztolnie w sąsiednich Kowarach.  Amatorów pieszych wędrówek zaspokoi aż sześć różnych szlaków na Śnieżkę, wiodących  przez   niezwykłe formacje skalne i szczyty. Krucze Skały to z kolei nie lada gratka dla pionierów wspinaczki górskiej – znajdziecie tam 35 różnych tras wspinaczkowych.  Western City, Termy Cieplickie, Trójkąt bermudzki, Muzeum Zabawek, Zapora na Łomnicy, Samotnia…. Na brak atrakcji nie sposób narzekać,
a nie dotarliśmy przecież jeszcze do licznych stoków i wyciągów narciarskich, również znajdujących się w niedalekim sąsiedztwie magicznego adresu Sarnia 7.

Jak dojechać?

Karpacz mieści się w województwie dolnośląskim, niespełna 20 km od Jeleniej Gór. Patrząc przez pryzmat istniejącej jak i nieustannie rozwijającej się infrastruktury drogowej w Polsce, zwłaszcza budowy dróg ekspresowych S3 i S5, można śmiało stwierdzić że dojazd do niego w najbliższych latach nie będzie stanowił problemu dla większości z nas.